Petrohrad A Petrodvorce S Návštěvou Pobaltských Republik, Rusko, 23.7.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 128901948

Petrohrad A Petrodvorce S Návštěvou Pobaltských Republik

Rusko

, Hotel

FM


Petrohrad A Petrodvorce S Návštěvou Pobaltských Republik

Termín:

23.7.2018 - 1.8.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Podrobná návštěva Petrohradu + hlavní města pobaltských republik, Riga, Tallinn a Vilnius.
Ubytování
6x nocleh (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
Další informace
Návštěvu CARSKÉHO SELA s Jantarovou komnatou je nutno rezervovat již při zakoupení zájezdu (cca á 850,-Kč/os.).
Vízum do Ruska – cca 1990 Kč (vízum a povinné vízové centrum). Pas je nutné odevzdat pro zajištění víza cca 1,5 měsíce před odjezdem a není k dispozici až do odjezdu zájezdu.
Stravování
6x snídaně
Program
1. den – Odjezd z Prahy v dopoledních hodinách. Noční přejezd přes Polsko.
2. den – Hlavní město Lotyšska RIGA (UNESCO) (9hodinová prohlídka) se starým městem na východním břehu Daugavy. Kromě starého centra s historickými, architektonickými a kulturními památkami od 14. stol. se v Rize nachází také několik ulic s množstvím krásných secesních domů, díky kterým je Riga skvostem secesní architektury. Nocleh.
3. den – Nejznámější národní park Lotyšska – NP GAUJA. Unikátní přírodní scenérie se zalesněným údolím řeky Gauji, cihlový HRAD TURAIDA, který se tyčí přímo nad jejími vodami. Dojezd do Tallinnu, dle času začátek prohlídky. Nocleh.
4. den – TALLINN (UNESCO) – město ležící u Finského zálivu. V průběhu prohlídky navštívíme Staré město, hanzovní cechovní a kupecké domy, Katedrální vrch Toompea, starobylé kostely. Tallinn nabízí také mnoho romantických uliček a náměstíček s možnostmi příjemného posezení. Přejezd do Ruska, dle času první seznámení s městem. Nocleh u Petrohradu.
5. den – Návštěva jednoho z vrcholů celého zájezdu - parku PETRODVORCE, jehož srdcem je Velká kaskádová vodní třída. Krásný park s fontánami po vzoru Versailleských zahrad a pavilonů. Dále prohlídka klenotu carského Ruska PETROHRADU (UNESCO): procházka historickým centrem této metropole na Něvě - Petropavlovská pevnost, chrám Vzkříšení Krista, který vyrostl na místě, kde byl v r. 1881 zabit car Alexandr II., Něvský prospekt a další. Pro zájemce večerní výlet do krásně osvíceného centra města.
6. den – CARSKOJE SELO u Petrohradu – monumentální palác, který pro carevnu Alžbětu postavil architekt Rastrelli, a který byl symbolicky pojmenován na počest Kateřiny Veliké. Kopie slavné Jantarové komnaty dle fotografií originálu ztraceného během 2. sv. války. Pokračování prohlídky PETROHRADU.
7. den – Dokončení prohlídky PETROHRADU: Zimní palác, jedinečná galerie Ermitáž, Palácové náměstí s Alexandrovým sloupem, procházka po Něvském prospektu, hlavní tepně Petrohradu. Možnost plavby lodí po Něvě. Noční přejezd do Vilniusu.
8. den – VILNIUS (UNESCO) – hlavní a největší město Litvy, které svým půvabem a atmosférou připomíná Prahu, staré město patří k nejrozsáhlejším městským jádrům v Evropě. Nocleh.
9. den – Návštěva vodního hradu TRAKAI, jedinečná památka v přírodním parku nedaleko Vilniusu. Dále cesta přes Polsko do ČR.
10. den – Příjezd v ranních hodinách.
Pořadí navštívených míst může být změněno.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 6x nocleh (2lůžkové pokoje), 6x snídani, komplexní pojištění.
Cena nezahrnuje
Vízum do Ruska – cca 1990 Kč (vízum a povinné vízové centrum). Pas je nutné odevzdat pro zajištění víza cca 1,5 měsíce před odjezdem a není k dispozici až do odjezdu zájezdu.
1L pokoj +2.400,-Kč.
Návštěvu CARSKÉHO SELA s Jantarovou komnatou je nutno rezervovat již při zakoupení zájezdu (cca á 850,-Kč/os.).
Doprava
Zájezdovým autobusem, nástupní místa Praha, Pardubice, Hradec Králové a Náchod a další dle infa v CK
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK