Aktuality
Kouzelné putování Českomoravským pomezím

Kouzelné putování Českomoravským pomezím

15.7.2015

Vydejte se s námi poznávat nejzajímavější místa regionu na pomezí Čech a Moravy a soutěžte o mobil, tablet, víkendové pobyty a další skvělé ceny.

Připravili jsme pro vás novou velkou soutěž o super ceny, která vás seznámí s atraktivními turistickými cíly Českomoravského pomezí. Pokud navštívíte některé ze soutěžních míst, obdržíte samolepku s kupónem, který následně nalepíte do hrací karty. Nasbíráte-li stanovený počet kupónů, můžete získat dárek a zúčastnit se losování o hodnotné ceny.

Na vaši návštěvu se těší celkem dvacet pět turistických atraktivit, mezi kterými nechybí zámky v Litomyšli, Nových Hradech a Moravské Třebové, hrad Svojanov, muzea v Poličce, Svitavách či Vysokém Mýtě, rozhledny nebo úzkokolejka v Mladějově.

Vašimi průvodci budou známé i dosud nepoznané osobnosti spojené s městy Českomoravského pomezí. Seznámit se s nimi můžete v animovaných filmech nebo ve zcela nové stolní hře, která vás blíže seznámí se všemi soutěžními lokalitami. Určitě si u ní užijete spoustu zábavy a třeba si i naplánujete výlet na místa, která jste ještě nestihli navštívit.

!!Soutěž zahájena 15. července 2015!!

Bližší info zde.