Riviera dei Cedri, Itálie, Kalábrie, Santa Maria del Cedro, 26.5.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 110231872

Riviera dei Cedri

Itálie » Kalábrie » Santa Maria del Cedro

, Rezidence starstarstarRiviera dei Cedri

Termín:

26.5.2017 - 4.6.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
4 718 Kč ()Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: residence Riviera Dei Cedri
Popis
SANTA MARIA DEL CEDRO - letovisko leží v severní části Kalábrie, nedaleko známého městečka Scalea. Dnes je toto městečko plné hotelů, apartmánových rezidencí, restaurací a obchodů a splňuje tak náročné požadavky návštěvníků, kteří zde zajisté prožijí příjemnou dovolenou.
Ubytování
Residence Riviera dei Cedri - leží cca 180m od pláže. V okolí se nacházejí restaurace, bary, pizzérie a různé obchody. Ubytování je v APT MONO 2/3, BILO 4/5 a TRILO 6.
Další informace
Výlety - orientačně: výlet lodí k ostrovu DINO, Maratea, Diamante, Taormína, Amalfi + Pompeje, Liparské ostrovy,…
Různé: Děti do 5 roků bez lůžka platí 4.000,-Kč. V APT není ve většině případů povlečení lůžek, deky, věci osobní a hygienické potřeby, ručníky. Úklid provádí většinou klienti sami. Nástup na ubytování v sobotu po 17,00 hod a ukončení pobytu v sobotu do 10,00 hod.
Delegát – nachází se v oblasti, není při ubytování klientů, k dispozici je klientům 1-2x týdně, organizuje fakultativní výlety v českém nebo slovenském jazyce.
Kauce - je vratná, je-li APT předán po skončení pobytu v pořádku (uklizený a nepoškozený).
Pobytová taxa: v r. 2015 se bude na místě vybírat pravděpodobně taxa ve výši 1-3€/os.od 12 r./noc
Stravování
vlastní
Doprava
Vlastní nebo autobusová (á 3590,- při zakoupení ubytování)

Samostatná doprava á 3 790,-
Cena zahrnuje
Cena APT obsahuje: užívání posilovny, povlečení, internet v hale,WiFi, solárium, možnost autobusové dopravy za 3590 Kč při zakoupení ubytování

Cena s autobusovou dopravou zahrnuje i dopravu busem.
Cena nezahrnuje
Povinné poplatky (úhrada na místě): závěrečný úklid á 30€/APT Mono, 40€/APT Bilo, 50€/APT Trilo; spotřeby (el. energie, voda,...) á 10€/os./týden; Kauce 50€/APT.
Příplatky: postýlka á 35€/týden; garáž á 35€/auto/týden; plážový servis (1 slunečník + 2 lehátka) á 7€/den; centrálně řízená klimatizace od 25. 6. - 27. 8. 2016 á 35€/APT Mono, 45€/APT Bilo a 55€/APT Trilo (11-23)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK