Rezidence Capogrosso, Itálie, Kampánie, Marina di Camerote, 2.6.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 110695295

Rezidence Capogrosso

Itálie » Kampánie » Marina di Camerote

, RezidenceRezidence Capogrosso

Termín:

2.6.2017 - 11.6.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
5 353 Kč ()Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence CAPOGROSSO
Popis
Rezidence CapoGrosso je novostavba obklopená středomořskou vegetací a nedaleko jedné z nejhezčích pláží Capogrosso od které převzala rezidence jméno. Nedaleko jsou 2 velké supermarkety.Centrum městečka Marina di Camerota láká k denním i večerním procházkám.
Vzdálenosti
Pláž 200m od pláže, písčitá s pozvolným vstupem
Centrum 1,5km
Železniční stanice Pisciotta 12 km (na vyžádání odvoz do rezidence)
Letiště Neapol 180 km (možnost autobusové linky z letiště za cenu 15€/osoba)
Ubytování
Podlouhlá nová dvoupodlažní budova vystavěná v Toskánském stylu. Je složená z apartmánů typu bilokály a trilokály, které jsou moderně a vkusně vybaveny. Při vybavení se kladl důraz i na sebemenší detaily, tak aby se v apartmánech klient cítil co nejlépe. Každý apartmán má menší venkovní terásku. Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, Tv, fen, ventilátor v kuchyni.

Apartmán Bilo pro 2/4 osoby složené z obývací místnosti s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnicí s manželským lůžkem.
Apartmán Trilo pro 6 osob: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma samostatnými lůžky.
Vybavení a služby
Uzavřené parkoviště v areálu, nehlídané. Pláž pro klienty je veřejná, na vyžádání možnost pláže soukromé s plážovým servisem za příplatek.
Sport a zábava
Archeol. areál v Paestu, Amalfi, Pompeje, Vesuv, Capri, lodní výlet podél pobřeží s koupáním
Stravování
vlastní v apartmánech s plně vybaveným kuchyňským koutem
Doprava
vlastní nebo autobus za 3.590 Kč (při zakoupení ubytování)

samostatná doprava á 3.790 Kč
Cena zahrnuje
Ubytování v apartmánu, spotřebu elektrické energie, plynu, vody, parkování
Závěrečný úklid provádí klienti sami.
Cena nezahrnuje
FAKULTATIVNĚ NA VYŽÁDÁNÍ:
Povlečení a ručníky 10€/osoba.
Plážový servis: za poplatek 9€/den v červnu a září a 10€/den v červenci 13€/den v srpnu (slunečník + 2 plážová lehátka).
Zvířata: nepovolena.
Kauce se nevyžaduje
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK