Perly Toskánska, Itálie, Toskánsko, 4.5.2017, Snídaně
Číslo zájezdu: 109326547

Perly Toskánska

Itálie » Toskánsko

, ProgramPerly Toskánska

Termín:

4.5.2017 - 8.5.2017
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
6 990 Kč ()


Popis
Florencie, Pisa, Lucca, Siena, Volterra a San Gimignano
Ubytování
2x ubytování (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky) se snídaní
Další informace
Zájemci o návštěvu Galerie Uffizi to uvedou do přihlášky, nutné objednat předem (cca 500 Kč).
Stravování
Snídaně
Doprava
Busem.
Odjezdová a svozová místa: Polička, Litomyšl, Č. Třebová, Ústí na. Orlicí, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady
Program
1.den: Odjezd v odpoledníchhodinách z ČR.
2.den: Ráno příjezd do PISY (UNESCO) - Náměstí zázraků, šikmá věž, nekropole, kostel Pany Marie, odpoledne staroslavná LUCCA, její kostely, oválné náměstí Amfiteatro a kouzelné uličky, možnost vyhlídky ze středověké věže Torre di Giunigi. Navečer odjezd na ubytování k moři či do Montecatini Therme.
3.den: Po snídani celodenní výlet do toskánského vnitrozemí, do měst "na kopci", navštívíme středověkou cihlovou SIENU (UNESCO), dějiště středověkých koňských dostihů Palio, s krásnou katedrálou. Přejezd romantickým vnitrozemím do "středověkého Mantattanu", do SAN GIMIGNANA (UNESCO), města gotických rodových věží, pokocháme se krásným výhledem na toskánskou krajinu plnou cypřišů a přírodních vln. Na závěr dne město alabastru VOLTERRA, prastaré etrusko - římské město. Návrat na ubytování.
4.den: Po snídani přejezd do SESTO FIORENTINO, odkud pojedeme místním vlakem (jízdenky zařídí průvodce a pojede s Vámi) do FLORENCIE (UNESCO), celodenní návštěva kolébky renesance, procházka starým městem, volno k návštěvě nejznámějších památek - Piazza del Duomo, Giottova kampanila, dómy, kaple Medicejských, Michelangelům David, zájemci navštíví galerii Uffizi. Večer se vrátíme do Sesta a vydáme se na cestu zpět do ČR.
5.den: Návrat v dopoledních až poledních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu autobusem, 2x ubytování (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím a možností přistýlky), 2x snídani, průvodce.
Cena nezahrnuje
Komplexní cestovní pojištění á 165 Kč/os., vstupy (cca 50 €), jízdenky (3 €), místní průvodce (5 €), pobytovou taxu (cca 1,5 €/os./noc).
Jednolůžkový pokoj za příplatek 1000 Kč/2 noci.
Zájemci o návštěvu Galerie Uffizi to uvedou do přihlášky, nutné objednat předem (cca 500 Kč).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK