Oropesa del Mar, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa del Azahar, 27.7.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 145965338

Oropesa del Mar

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa del Azahar

, ApartmányOropesa del Mar

Termín:

27.7.2018 - 5.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
8 097 Kč ()


Popis
Malebné, typické španělské městečko OROPESA DEL MAR leží cca 90 km nad VALENCIÍ, 250 km pod BARCELONOU, na „Pobřeží pomerančovníkového květu“, (Costa del Azahar), přímo naproti MALLORCE. Má starou historickou část se zbytky starého hradu, ale také moderní turistickou část u moře. Je zde aréna a rozsáhlá tržnice, velké množství restaurací, diskoték, obchodů a různých služeb a atrakcí. Má dvě krásné písčité pláže, s pozvolným vstupem do moře. Mezi nimi je část pobřeží skalnatá - vhodná k potápění a rybolovu.
Ubytování
V moderních, plně zařízených apartmánech, do 250 m od moře. APT 2/4 má 1x dvoulůžkovou ložnici; APT 4/6 má 2x dvoulůžkovou ložnici; APT 6/8 má 3x dvoulůžkovou ložnici. Každý APT má obytnou kuchyň s 1-2 přistýlkami na gauči a sociální zařízení (sprcha + WC). APT 6/8 má 2x sociální zařízení.
Tip
Svátky – oslavy (orientačně): 23.6. - 24. 6. oslavy sv. Jana; 28.6. oslavy sv. Petra; 22.7. – 26. 7. oslavy sv. Jakuba; 3. 10. – 12. 10. velké místní oslavy v Oropese – bohatý program
Další informace
V APT nejsou věci osobní a hygienické potřeby, mycí a úklidové prostředky, žehlička, zápalky, ručníky. Povlečení je v ceně.

Výlety - orientačně: Valencie – včetně možnosti návštěvy Oceánografického parku, Castellón + Benicasim (karmelitánský klášter + likérka s velkou ochutnávkou), Aquarama - obří vodní park (cca od 19.6. - 11.9.), Peniscola - historické město s papežským hradem, Flamenco Show Vinaroz, Port Aventura u Salou – tématický zábavný park.
Stravování
Vaření v APT nebo stravování v restauraci formou bufetu. Polopenze 295,-Kč/os./den, plná penze 398,-Kč/os./den, večeře nebo oběd 265,-Kč/os./den, do 12 let je sleva 50%. Stravu lze prodávat i na méně dnů.
Cena zahrnuje
U vlastní dopravy - pronájem APT na 7 nocí, sobota - sobota (cena za celý APT), služby delegáta v místě pobytu. Případná cena dopravy busem 3.590,-/os.
U bus dopravy - ubytování na 7 nocí (cena na osobu), doprava zájezdovým busem, služby delegáta v místě pobytu.
Cena nezahrnuje
Příplatek za jednu osobu v ložnici = 350,-Kč/noc.
Příplatek za přistýlku na gauči v obytné kuchyni = 990,-Kč/os./pobyt

komplexní pojištění
dospělý 33,-/den
dítě do 15 let 23,-/den
Doprava
Vlastní nebo zájezdovým autobusem (dle podmínky výběru zájezdu), video, teplé i studené občerstvení. Cesta tam i zpět NONSTOP, pouze hygienické zastávky.
Slevy
Děti do 5 roků bez lůžka platí 3.800,-Kč.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK