Normandie, Bretaň a zámky na Loiře, Francie, Haute-Normandie, 12.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128900194

Normandie, Bretaň a zámky na Loiře

Francie » Haute-Normandie

, Program

FM


Normandie, Bretaň a zámky na Loiře

Termín:

12.5.2018 - 19.5.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

8 dní

Doprava:

autobus  -5 odjezdových míst

Cena od:

8 490 Kč  -4 %
8 151 Kč ()


Popis
PAŘÍŽ – ETRETAT – ARROMANCHES – ST. MICHAEL – ST. MALO – DINAN – BRETAŇ – CARNAC – QUIBERON – NANTES – ORLEANS
Ubytování
5x převážně v turistických hotelích – 2lůžkové pokoje.
Stravování
individuální, možnost 5x snídaní á 790,-Kč/os
Program
1. den: Odjezd v poledních hodinách směr Praha – Plzeň - v noci přejezd přes Německo do Francie.
2. den: PAŘÍŽ – prohlídka města mj. katedrála Notre Dame, Louvre a jeho muzea, náměstí Concorde, Eiffelova věž, La Defense, Invalidovna. Navečer odjezd na ubytování do oblasti města ROUEN, nocleh.
3. den: ETRETAT – úžasné křídové útesy a skalní brány na pobřeží La Manche, ARROMANCHES – místo vylodění spojenců při invazi 6. 6. 1944, LE MONT SAINT MICHEL – hora vystupující z moře a druhé nejnavštěvovanější místo ve Francii, ST. MALO – přístav kupců a korzárů s řadou historických památek, ubytování, nocleh.
4. den: ST. MALO, prohlídka města; mys FREHEL s nádhernou scenerií; DINAN – významné historické město Bretaně. Ubytování na stejném místě.
5. den: Přejezd BRETANÍ do CARNACU – proslulého menhiry a dolmeny, poloostrov QUIBERON a jeho divoké pobřeží a koupel v Atlantiku, NANTES – město s velkým hradem a katedrálou. Ubytování, nocleh.
6. den: Průjezd podél LOIRY, návštěvy některých zámků např. Tours, Chenonceaux, Amboise, Blois, Chambord. Ubytování, nocleh.
7. den: ORLEANS – prohlídka města, odjezd do ČR.
8. den: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu zájezdovým busem, 5x ubytování, dálniční poplatky a mýtné, průvodce.
Cena nezahrnuje
Vstupy – doporučená částka cca 80 – 100 EUR.
Komplexní pojištění (vč. storna zájezdu) á 260,-Kč/os.
Doprava
Zájezdovým busem.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK