Nina, Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sv.Filip i Jakov, 28.7.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 111554688


Nina

Termín:

28.7.2017 - 6.8.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
9 380 Kč ()Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: penzion Nina
Popis
Svatý Filip i Jakov - malá vesnička cca 25km jižně od Zadaru a cca 3km od Biogradu na Moru. Leží na břehu moře naproti ostrovu Pašman. Letovisko se středověkými památkami bylo pojmenováno po kostele sv. Filipa a Jakuba, který patřil do Rogovského opatství. Jsou zde upravené pláže písčito-oblázkové a kamenité i betonové, s pozvolným přístupem do moře. Pláž v centru letoviska byla vyznamenána tzv. „Modrou vlajkou“.
Ubytování
Cca 150m od moře a cca 150 m od centra městečka, dvoupatrový dům. K dispozici jsou studia pro 2-4 osoby, terasa (balkon) - některé mají výhled na moře, sociální zařízení, kuchyňský kout, TV – společná v restauraci, WiFi.
Další informace
Jsou zde lůžkoviny, nejsou zde věci osobní a hygienické potřeby.
Stravování
Vlastní nebo formou polopenze (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 až 4 jídel, nápoje nejsou v ceně – podává se v penzionu.
Doprava
Dle podmínek výběru zájezdu. Vlastní nebo busem (cena 2.270,-)
Cena zahrnuje
U vlastní dopravy - pronájem studia 2L nebo APT A4a na 7 nocí (sobota – sobota), závěrečný úklid, spotřeby energií, WiFi.
U bus dopravy - cena/os. - ubytování, doprava, závěrečný úklid, spotřeby energií, WiFi.
Cena nezahrnuje
Povinný příplatek: turistická taxa á 350,-Kč/os./týden, děti 12-18 r. á 180,-Kč/os./týden

Volitelné příplatky:
polopenze á 2680,-Kč/os./týden, děti do 12 r. á 2.170,-Kč/os./týden.
přistýlka (3. lůžko) ve studiu 2L a 5. lůžko v APT A4a + 1.490,-Kč/os.
bus doprava + 2.270,-Kč/os.

Pojištění: léčebné výlohy, storno zájezdu, úraz, zavazadla a odpovědnost za škodu možné za příplatek 330,-Kč/os., děti do 15 r. á 230,-Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK