Lázně Harkány, Maďarsko, Jižní Maďarsko, 25.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 128989795

Lázně Harkány

Maďarsko » Jižní Maďarsko

Harkány, StudiaLázně Harkány

Termín:

25.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -4 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
4 390 Kč ()


Popis
Harkány - termální lázně leží v nejteplejší a nejjižnější oblasti Maďarska, 26 km od starobylého města Pécs. Oblast má vynikající klima jako u Středozemního moře.
Jedny z nejúčinnějších termálních lázní, které Vás zbaví bolestí kloubů bez léků!!!
Lázeňský areál je situován v rozlehlém parku. Má celkem 8 bazénů s termální vodou teplou 25C až 36C. V roce 2003 prošel areál velkou rekonstrukcí.
Léčivá voda obsahuje velmi aktivní karbonylsulfid. Jako jediná na světě obsahuje síru rozpuštěnou ve formě plynu. Harkánská voda je tak velmi vhodná pro léčení pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, léčení lupenky, gynekologických potíží, zánětlivých onemocnění a neplodnosti. Jako pitná kůra je účinná pro léčení katarů zažívacího ústrojí a také v případech nemoci žlučníku a jater.
Ubytování
Studiový dům Fasor jen asi 200 m od areálu. Studia mají 1 pokoj (pro 2 osoby s možností 1 přistýlky), kuchyňku (s lednicí, nádobím, příbory) a sociální zařízení se sprchou či vanou, balkón.
Ubytování je možné i v apartmánovém domě Fortuna (naproti domu Fasor), kde jsou dva pokoje + příslušenství. Vhodné pro ubytování 3 a 4 dospělých osob v jednom apartmánu.
Další informace
Zájezd je pořádán ve spolupráci s jinou CK a nevztahují se na něj žádné slevy za včasný nákup.
Tip
Delegáti organizují podvečerní programy.
Stravování
Vlastní nebo lze přiobjednat snídaně (švédské stoly) za 130,- Kč/1 snídani, večeře (výběr ze 3 menu) za 190,- Kč / 1 večeři. Jsou zde bohaté možnosti stravování za velmi příznivé ceny.
Cena zahrnuje
Ubytování s pobytovou taxou, spotřebu energií, lůžkoviny, uvítací drink, delegáta CK a případnou dopravu klimatizovaným autobusem (dle zadání podmínky výběru zájezdu)
Cena nezahrnuje
Příplatek za 1 lůžkový pokoj 600,- Kč / 7 nocí, 800,- Kč / 10 a 11 nocí
Komplexní pojištění 33,-/dospělý/den a 23,-/dítě do 15let/den
Doprava
Busem (Opava, Ostrava, Olomouc, Brno)
Slevy
- pro děti do 18 let -2.000,- Kč (v doprovodu dospělé osoby).
- dítě do 7 let zcela zdarma
- u ubytování ve 3 lůžkovém studiu v domě Fasor -200,- Kč/osobu.
- spojení 2 turnusů -1.200,-Kč
- vlastní doprava -1.200,-Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK