Holandsko - květinové korzo, Nizozemsko, 20.4.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 128901215

Holandsko - květinové korzo

Nizozemsko

,

FM


Holandsko - květinové korzo

Termín:

20.4.2018 - 24.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

5 980 Kč  -5 %
5 681 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Amsterodam - Delftský porcelán - Den Haag - Madurodam - Bad Scheveningen - Euromast Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo - brusírna diamantů - dřeváky - sýry - fajáns
Ubytování
cca 45 km od Amsterodamu
a) 2-3L pokoje v soukromí se soc. zařízením (často na chodbě),
b) 2-4L pokoje v penzionu s vlastním sociálním zařízením,
c) 2-3L pokoje v hotelu s vlastním sociálním zařízením
Program
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN (Lipsko, Braunschweig, Osnabrück).
2. den: V ranních hod. příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů, odpoledne - květinové korzo – 70. ročník, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování v soukromí v severní provincii Holland nebo do hotelu poblíž Amsterodamu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka DELFT - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města DEN HAAGU – prohlídka MADURODAMU – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m, nebo návštěva lázeňského městečka u Severního moře SCHEVENINGEN – procházka lazněmi u písečných pláží. Podvečerní návštěva vyhlídkové věže Euromast v ROTTERDAMU, vysoké 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holandska. Návrat na ubytování.
4. den: Po snídani odjezd na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků, návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička VOLENDAM. Návštěva AMSTERODAMU – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a smožností zakoupení šperků za výhodné ceny. Možnost projížďky lodí po grachtech, procházka městem, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/. Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu autokarem, 2x ubytování se snídaní, průvodce.
Cena nezahrnuje
Kompletní pojištění á 165 Kč/os., vstupy (doporučujeme cca 60 EUR), loďky, jízdenky. Jednolůžkový pokoj 1990 Kč v soukromí, 2850 Kč v penzionu a hotelu.
Doprava
Zájezdovým autobusem.
Stravování
Snídaně
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK