Holandsko - květinové korzo, Nizozemsko, 20.4.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 128901215

Holandsko - květinové korzo

Nizozemsko

,

FM


Holandsko - květinové korzo

Termín:

20.4.2018 - 24.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

5 dní

Doprava:

autobus  -5 odjezdových míst

Cena od:

5 980 Kč  -7 %
5 562 Kč ()


Popis
Amsterodam - Delftský porcelán - Den Haag - Madurodam - Bad Scheveningen - Euromast Rotterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo - brusírna diamantů - dřeváky - sýry - fajáns
Ubytování
cca 45 km od Amsterodamu
a) 2-3L pokoje v soukromí se soc. zařízením (často na chodbě),
b) 2-4L pokoje v penzionu s vlastním sociálním zařízením,
c) 2-3L pokoje v hotelu s vlastním sociálním zařízením
Program
1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN (Lipsko, Braunschweig, Osnabrück).
2. den: V ranních hod. příjezd do květinového parku KEUKENHOF poblíž Lisse, návštěva rozkvetlého parku, pole tulipánů, odpoledne - květinové korzo – 70. ročník, kdy překrásné květinové vozy projíždí mezi městečky. Odjezd na ubytování v soukromí v severní provincii Holland nebo do hotelu poblíž Amsterodamu.
3. den: Po snídani odjezd do městečka DELFT - exkurze ve výrobně delftského porcelánu, zastávka v městečku. Odjezd do sídelního města DEN HAAGU – prohlídka MADURODAMU – výstava miniaturního Holandska v poměru 1:25m, nebo návštěva lázeňského městečka u Severního moře SCHEVENINGEN – procházka lazněmi u písečných pláží. Podvečerní návštěva vyhlídkové věže Euromast v ROTTERDAMU, vysoké 185 m, kombinací výtahů vyjedeme až na vrchol s krásným výhledem na přístav a moře a půl Holandska. Návrat na ubytování.
4. den: Po snídani odjezd na exkurzi ve výrobně holandských dřeváků, návštěva sýrárny spojená s informací o výrobě holandského sýra, s jeho ochutnávkou a s možným nákupem za přijatelné ceny. Vesnička VOLENDAM. Návštěva AMSTERODAMU – prohlídka brusírny diamantu spojená s výkladem a smožností zakoupení šperků za výhodné ceny. Možnost projížďky lodí po grachtech, procházka městem, prohlídka muzeí dle vlastního výběru – obrazáren /Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, muzeum sexu…/. Večer procházka červenými uličkami. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.
5. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
Dopravu autokarem, 2x ubytování se snídaní, průvodce.
Cena nezahrnuje
Kompletní pojištění á 165 Kč/os., vstupy (doporučujeme cca 60 EUR), loďky, jízdenky. Jednolůžkový pokoj 1990 Kč v soukromí, 2850 Kč v penzionu a hotelu.
Doprava
Zájezdovým autobusem.
Stravování
Snídaně
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK