Gradac - studia a apartmány, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac, 2.6.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 114017431

Gradac - studia a apartmány

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Gradac

, PenzionGradac - studia a apartmány

Termín:

2.6.2017 - 11.6.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
5 823 Kč ()


Popis
Gradac je rušné letovisko ležící v jižní části Makarské riviéry .
Letovisko leží uprostřed zeleně pod jadranskou magistrálou. Zdejší dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře patří k nejkrásnějším na Makarské riviéře. Pobřežní promenáda je lemována palmami a nabízí celou řadu obchůdků, tradičních pizzerií, barů, ale také poštu, informační centrum, pekárny i obchody s potravinami. Nechybí zde příležitost k zábavě, sportování a kulturním zážitkům. Z pohledu na moře můžete vidět poloostrov Pelješac a napravo od něj „levandulový“ ostrov Hvar.
Ubytování
Soukromé apartmány, studia a příjemný rodinný penzion se nachází v klidné starobylé části zvaná Gradina, necelých 150m od přístavu a živých uliček. Pláž je vzdálena do 150m od moře, pěší procházkou 3 – 5 minut. Vybavení apartmánů je závislé na vkusu majitelů a jednotlivé kapacity se od sebe tudíž liší.

Typ ubytování:
Apartmány 4 – 6lůžkové - 2-3lůžkové ložnice, některé s možností přistýlky, vybavená kuchyň (lednice, varná konev, mikrovlnná trouba), sociální zařízení, terasa s výhledem na moře
Studia 2 lůžková, některá s možností přistýlky s vlastním soc.zařízením, kuchyňský kout (kuchyňské nádobí, lednice, varná konvice), terasa s výhledem na moře
Ve všech ubytovacích kapacitách jsou lůžkoviny součástí vybavení. Ručníky, věci osobní a hygienické potřeby nutné vzít s sebou. Voda je pitná.
Další informace
Zájezd je pořádán ve spolupráci s jinou CK
Stravování
Vlastní nebo polopenze za příplatek - česká a chorvatská kuchyně. Snídaně – kontinentální, večeře – polévka, hlavní jídlo, ovoce, zelenina nebo moučník, nealko nápoj. Polopenze je servírovaná formou jednotného menu. Stravování je zajištěno v jídelně penzionu.
Doprava
Vlastní nebo zájezdovým busem, dle podmínky zadání výběru zájezdu.
Cena zahrnuje
Vlastní dopravou - pronájem studia nebo APT na 7 nocí (sobota – sobota), pobytovou taxu,
služby delegáta, spotřebu el.energie,plynu, vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, možnost dokoupení autobusové dopravy za 2590 Kč.

Busem - cena za osobu/pobyt(sobota – sobota), dopravu busem, pobytovou taxu,
služby delegáta, spotřebu el.energie,plynu, vody, ložní prádlo, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
- polopenze 1900,-/osoba/pobyt, 1300,-/dítě do 12 let/pobyt
- dětská postýlka – na vyžádání
- parkovné – cca 210 HRK/pobyt
- klimatizace – na vyžádání při uzavření cestovní smlouvy – 1100,- – platí se na místě
- komplexní cestovní pojištění 33,-/den/dospělý 23,-/den/dítě do 15let
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK