Bosna a Hercegovina a její lahůdky, Bosna a Hercegovina, 3.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 128902228

Bosna a Hercegovina a její lahůdky

Bosna a Hercegovina

, Program

FM


Bosna a Hercegovina a její lahůdky

Termín:

3.5.2018 - 8.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -5 odjezdových míst

Cena od:

5 990 Kč  -4 %
5 751 Kč ()


Ubytování
3x hotel nebo penzion
Stravování
2x polopenze, 1x snídaně
Doprava
Busem
Program
1.den: Odjezd z ČR v odpoledních (večerních) hodinách, směr Slovensko, Maďarsko.
2. den: Ráno příjezd do oblasti Sarajeva. Prohlídka VRELO BOSNE – park, kde pramení řeka Bosna je oblíbeným místem romantických procházek. SARAJEVO – prohlídka historického města, (Baščaršija – turecká čtvrť, tržnice, Tunel spasa – sarajevský tunel, který byl v letech 1992 – 1995 jedinou zásobovací a únikovou cestou během obléhání a ostřelování Sarajeva). Ubytování, nocleh.
3.den: Ráno odjezd do MOSTARU – prohlídka starobylého města, ležícího na řece Neretva (Stari most, Karadozbegova mešita,…). VRELO BUNE – pramen řeky Bruny, kerý tvoří téměř 100metrová kolmá vápencová stěna, z níž vyvěrá proud vody a vytéká do prostoru pod skalní stěnou, dervišský klášter “tekiji”. Ubytování, nocleh.
4. den: Ráno odjezd směr POČITELJ – malebné středověké městečko, ležící na levém břehu řeky Neretva. MEDUGORJE – slavné poutní místo. Vodopády KRAVICA – na řece Trebižat, jejich šířka je celkem 120 metrů a spouštějí se z výšky 28 metrů. Přejezd k Jaderskému moři, ubytování, nocleh.
5.den: Ranní koupání v moři, odjezd směr Makarská. VEPRIČ – poutní místo. Přejezd zpět do vnitrozemí Bosny a Hercegoviny. JAJCE – kratší prohlídka města (Starý hrad, Medvědí věž,…).
6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování (hotely, penziony), 2x polopenze, 1x snídaně, průvodce
Cena nezahrnuje
vstupy; kompletní pojištění (léčebné výlohy, storno, úraz, zavazadla, odpovědnost za škodu) á 198,-Kč/os.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK