Apartmány Biser, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi, 27.7.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 138706969

Apartmány Biser

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Tučepi

, Apartmány

FM


Apartmány Biser

Termín:

27.7.2018 - 5.8.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
7 980 Kč ()


Popis
TUČEPI – velice oblíbené letovisko, cca 5 km jižně od Makarské, na úpat horského masivu Biokovo. Návštěvníky okouzlí nejen svojí osobitou atmosférou, s řadou taveren, restaurací a tanečních klubů, ale i 3 km dlouhou oblázkovou pláží v široké zátoce, táhnoucí se až k letovisku Podgora. Pláž je lemovaná olivovými sady a borovicemi, které skýtají stín a vytváří ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené.
Ubytování
Apartmán BISER – třípatrový apartmánový dům v klidné části města, cca 100 m od pláže a cca 300 m od centra. Parkování 10 m nad domem zdarma.
APT pro 2 osoby – 1x 2lůžková ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, balkón, I.patro
studio pro 2 osoby – 2lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace, TV, WiFi, terasa, přízemí
Poloha
Apartmány Biser se nachází v klidné části Tučep. Nabízí ubytování v apartmánu nebo studiu pro 2 osoby. Pláž 100m. Parkování nad domem 10m.
Stravování
Vlastní
Cena zahrnuje
Dopravu, 7x ubytování, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, delegáta,
Cena nezahrnuje
Komplexní pojištění 33,-/os./den, dítě do 15 let 23,-/os./den
pobytovou taxu – děti do 12 let zdarma, děti 12 – 18 let 140 Kč/os./7 nocí, dospělá
osoba 280 Kč/os./7 nocí.
Doprava
Busem, nástupní místa Hradec Králové, Pardubice, Svitavy, Brno a další dle infa v CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK