Apartmánový dům Ivan, Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk, 28.7.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 111600268

Apartmánový dům Ivan

Chorvatsko » Kvarner » ostrov Krk

, ApartmányApartmánový dům Ivan

Termín:

28.7.2017 - 6.8.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

10 dní

Doprava:

autobus  -7 odjezdových míst

Cena od:

0 Kč  -0 %
6 680 Kč ()Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Ivan
Popis
Město Krk

Na největším chorvatském ostrově Krku, který byl obydlen od pradávna, se dochovala řada kulturně-historických památek. V minulosti byl ostrov Krk kolébkou chorvatského písemnictví. Dnes je to oblíbené turistické letovisko, které čeká, až ho objevíte.
Vdechněte opojnou vůni šalvěje, užijte si opalování na oblázkových plážích, koupání v bystrém moři a večer se podívejte na vystoupení, na kterém se seznámíte s některým z ostrovních lidových tanců. V kraji, kde se šťavnaté hrozny mění ve vvyhlášené víno "vrbnička žlahtina", objevíte svůj zlatý ostrov - ostrov Krk!

Pláže: skalnaté, betonové, oblázkové
Poloha
Pláž a restaurace 400 m, parkování u domu.
Ubytování
Jednopatrový kvalitně zařízený dům se nachází v klidné apartmánové zástavbě necelých 10 min. chůze od historického centra. Pláž 400 m oblázková s pozvolným vstupem do moře doplněná betonovými platy a skalními plošinami, restaurace 400 m. Parkování u domu zdarma.

Mono 2+1:obývací ložnice pro 2 osoby s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyň s lednicí a jídelnou, vlastní sociální příslušenství, posezení před studiem.
Bilo 2+1:ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s možností přistýlky pro 1 osobu, kuchyňský kout s lednicí, vlastní sociální příslušenství, terasa.
Trilo 4+1:dvě samostatné ložnice pro 2 osoby s možností přistýlky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem s lednicí, vlastní soc. příslušenství, terasa.
Další informace
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT
Cenové tabulky uvádí termín nástupu na pobyt. Účastníci autobusových zájezdů musí proto počítat s odjezdem z ČR o 1 den dříve a s návratem o 1 den později.
V cenách není zahrnuto cestovní pojištění léčebných výloh. Je možné dokoupit v CK . Platí pro vlastní i autobusovou dopravu.
Slevy nelze sčítat
Stravování
polopenze
snídaně
večeře
vlastní
Cena zahrnuje
CENY JSOU UVEDENY ZA OSOBU
Vlastní doprava: 7x ubytování, spotřebu vody a energií, ložní prádlo, použití grilu, závěrečný úklid, parkování, služby delegáta CK, zákonné pojištění. Možnost dokoupení autobusové dopravy (á 2290,-)

U autobusové dopravy je již cena za bus zahrnuta.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh
povinnou pobytovou taxu (280/140,-/os)
Doprava
vlastní nebo možnost busu za 2.290,-

Nástupní místa: Brno, Mikulov, Znojmo, Tišnov

Při více než 8 osobách možné zajistit svoz (za příplatek - info v CK)
Slevy
do 12 let -300,- Kč/os.
děti 12 - 18 let 150,- Kč/os.
dítě do 3 let bez služeb zdarma
spojení 2 termínů 200,- Kč/os.
senioři 150,- Kč/os./týden
stálý klient 150,-Kč/os./týden

Slevy nelze sčítat.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Ladislav Cacek, IČ 13554441.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK